לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

אימות צולל

אימות צולל הוא שירות עבורכם כדי שתוכלו לאתר באינטרנט את תעודת הצולל שלכם כך שתוכלו לצלול בכל מקום בעולם גם בלי הפלסטיק.

כשאתם בוחרים ארגון צלילה לצורך החלטה היכן עושים קורס צלילה באילת, שימו לב שלארגון יהיה בסיס מידע באינטרנט שאליו תוכלו לגשת ולמצוא את כל הסמכותיכם בצלילה, כך שגם אם איבדתם את התעודה, לא תהיה לכם הגבלה לצלול. מאז ומתמיד נתקלו צוללים שעשו קורס צלילה במועדון צלילה, שאת התעודה שקיבלתם מהם הייתם חייבים לשמור כדי שתוכלו לצלול וזאת כי לארגון הצלילה אליו שייך מועדון הצלילה, אין בסיס מידע באינטרנט, דבר שמנע ממכם יכולת לצלול במקרה של אובדן תעודה. ארגון כזה ידרוש מכם כסף עבור שיחזור תעודה שכבר שילמתם עליה כשעשיתם קורס צלילה. יש ארגוני צלילה שכשתפנו אליהם לקבל אישור על כך שיש לכם תעודה, תידרשו לשלם עשרות שקלים רק כדי שישלחו פקס למועדון הצלילה בו תרצו לצלול בכדי לאשר את הסמכתכם.

ארגון צלילה מכובד מאפשר לכם אימות צולל באינטרנט ללא תשלום!

הבעיה נפוצה בעיקר בקרב צוללים שעשו קורס צלילה כוכב 1+2 ולא צללו תקופה אחרי הקורס וכיום אין להם מושג היכן התעודה שקיבלו בסיום הקורס. במעמד סיום הקורס אתם מקבלים תעודת נייד זמנית התקפה למקסימום של 60 יום. בכדי לצלול חייבים להציג את תעודת הפלסטיק שנשלחה לביתכם. במצב כזה, הדרך היחידה לצלול היא אימות צולל באתר ארגון הצלילה שלכם. אל תוותרו על שירות זה! אם ארגון הצלילה אינו מספק שרות זה ללא תשלום וותרו על הקורס וחפשו מועדון צלילה אחר עם ארגון שמכבד אתכם. תחשבו מה קורה כשאתם מגיעים לאתר צלילה מסעיר בחו”ל וברגע האחרון שמתם לב שאין לכם עליכם את התעודה, אתם מאוד תהיו שמחים על יכולת אימות צולל ולא לחזור הביתה בלי שצללתם.

אתם מוזמנים ללחוץ על תמונת הלוגו של ארגון הצלילה איליו אתם שייכים ולבצע אימות צולל. שימו לב שאתם כותבים את שימכם המלא באנגלית כפי שהוא מופיע בהסמכתכם. בהצלחה.
שאלות נפוצות

כן. אין חובה בהצגת תעודת פלסטיק

לא כל ארגון צלילה מאפשר גישה לדאטה בייס שלו.

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.