לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

אתרי צלילה באילת

אתרי צלילה באילת הם אתרי צלילה מדהימים ומשופעים בשוניות אלמוגים צבעוניות ושפע של דגים וספינות טבועות. אנו ניקח אתכם למקומות היפים ביותר באילת כשתצללו אצלנו.

אתרי צלילה באילת – הסט”יל אחי סופה.

אתרי צלילה באילת אתר הסטי”ל הוא ספינת טילים בעל היסטוריה מדהימה, הוטבעה בשנת 1994 ומאז משמשת לאחד האתרי הצלילה הפופולאריים יותר באילת. הספינה משמשת כיום לשונית מלאכותית בה נמצאים המון אלמוגים ססגוניים, ספוגים הדורים, מורנות ענקיות ואם יש לכם קצת מזל אולי אפילו תיתקלו שם בצב ים. לצוללים מנוסים יותר נמליץ על צלילת לילה מסעירת חושים שבה נוכל להיתקל ביצורים ליליים רבים.

אתרי צלילה באילת – הגנים היפנים.

אתרי צלילה באילת הגנים היפנים הוא אתר צלילה ייחודי המאפשר צלילה עמוקה לאורך מדרון המגיע לעומקים של עשרות מטרים עתיר באלמוגים שאפשר לראות רק כאן. צוללים טכניים יוכלו לפגוש בעומק של 45 מטר את ספינת הזכוכית “היעלת”. הצוללים הרדודים יותר יוכלו לעבור בריף צבעוני מלא בדגים ובעלי חיים נדירים כמו הברקודות.

אתרי צלילה באילת – אתר המערות.

אתרי צלילה באילת המערות הוא אתר צלילה רדוד בחוף הדרומי המספקת חוויה שמרגישה כמו קסם! נמצאים באתר שלוש מערות ביניהן שתיים צרות מידי למעבר ומסורגות אף ישנה את המערה השלישית שמאפשרת מעבר דרך להקת גרזינונים תוך כדי חצייתה.  נמצאים במקום גם אלמוגי כרוב גדולים המוסיפים גיוון ירוק למקום. האתר מורכב מיצורים רבים המרוכזים במקום אחד.

אתרי צלילה באילת – היתוש (הנץ)

אתרי צלילה באילת היתוש היא ספינת סיור קטנה אשר הגיע אלינו היישר מנהרות וייטנאם ושירות בחיל הים הישראלי. כיום הספינה משמשת אתר צלילה בסביבה טבעית מלאה באלמוגים ובדגים יפיפיים. בדרך נראה את גן הצלופחים הגדול המדהים ביופיו. כ”כ ונעבור דרך אלמוגי שולחן ופזיות לרוב. צלילה זו היא צלילת עומק במידרון הנגמר בעומק של 46 מטר ומרופד בשטיח אינסופי של אלמוגים.

אתרי צלילה באילת – סלע הכריש.

אתרי צלילה באילת סלע הכריש  מאפשר גם צלילה עמוקה לאורך סלעי אלמוגים מדהימים. האתר נמצא בסמוך למדרון מתון מלא באלמוגים כשעל הקרקעית בלטי אלמוגים במגוון צורות מעניינות כמו עמודים ושולחנות ואף כמה מבנים מלאכותיים שהושלכו למים ומשכו אליהם אלמוגים רבים. בנוסף, תוכלו להמשיך את הצלילה לאורך השונית הרדודה המאופיינת באלמוגים רבים ודגים בכמויות ברוכות.

אתרי צלילה באילת – סלע משה

אתרי צלילה באילת סלע משה נמצע בתוך שמורת האלמוגים נוכל לפגוש בסלע אלמוג ענק ממדים שבתוכו וסביבו התפתחו חיים רבים. כמות החי התת מימי אותו תפגשו סלע היא אדירה, ריכוז חיים שאין דומה לו. תוכלו להמשיך מזרחה ולרדת על הקיר המוביל אתכם לעומק של 42 מטר, קיר אלמוגים נדיר ומניפות שלא מהעולם הזה. צלילה מאתר זה תוביל אתכם גם לאזור הגנים היפנים כשנוף קדומים פרוש לפניכם.

אתרי צלילה באילת – הפרדייס

אתרי צלילה באילת הפרדייס הוא שדה אלמוגים רחב יריעה ובו תמיד נגלה הפתעות כמו דולפין בר, צבי ים, עטלף ים ועוד יצורים שונים הנחבאים שם. האתר נמצא באחד האזורים היפים ביותר באילת מלא באלמוגים. במקום נמצאים סלעים גדולים עטופים בפזיות ודפדופים, הצלילה נמשכת לאורך קיר אלמוגים מרשים באזור מישורי רחב ואף מאפשרת שילוב עם צלילה בסטי”ל.

אתרי צלילה באילת – קניון חוף הדקל

אתרי צלילה באילת הקניון הוא אתר מדהים הנמצא בקניון חולי רחב בין שני מדרונות מכוסי אלמוגים ועשירים בדגה. נוף תת מימי זה ראוי לתואר נוף בראשית. שביל החול מתפתל לעומקים שמעל ל 40 מטר ומשני צדדיו נראה חומות אלמוגים מדהימים. בהמשך נוכל להגיע לקירות תלולים ובהם נוכל לפגוש יצורים זעירים מדהימים.

אנו נוסיף בקרוב אתרי צלילה באילת נוספים.

לפרטים נוספים על אתרי צלילה באילת אתם מוזמנים להתקשר כל יום עד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

שאלות נפוצות
לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.