לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

השכרת ציוד צלילה

מדוע הכי משתלם לשכור ציוד בדיפ סיאם?

ציוד הצלילה שלך שומר עליך במים וזה לא נכון להתפשר על איכות ובטיחות.

הציוד המיועד להשכרה ללקוחותינו מקבלאצלינו עדיפות עליונה.הציוד אותו תקבלו הוא ממיטב יצרני הציוד בעולם ובמצב חדש.חשוב לנו שתצללו בביטחה ונוחות כך שתתעסקו במים בלהנות ולא עם תקלות ציוד. אין אילתורים , אין חליפות קרועות ואין את המשפט  “לא נורא, זה גם יעבוד”

ציוד הצלילה שלנו מתוחזק על פי נהלי היצרנים ורשות הצלילה בישראל ללא פשרות. 

כאשר אתה מגיע למועדון צלילה לשכור ציוד ליום, תקבל בדרך כלל סט בסיסי בלבד ומזה נגזר המחיר “הזול”  אותו יציעו לכם. עבור מחשב צלילה ונייטרוקס תצטרכו להוסיף לא מעט כסף, אצלנו השכרת ציוד כוללת מחשב צלילה ונייטרוקס למוסמכים ללא תוספת תשלום. 

באם תרצו לצלול באתרים מרוחקים יותר ולא לשלם על הסעות, תאלצו להכניס לרכבכם ציוד צלילה שלכם ושותפכם לצלילה, לנסוע לאתר הצלילה ולקוות שתמצאו מקום חניה ולא לקבל דוח, או לחילופין להיגרר על ידי העריה.(בדרך כלל אין חניה מוסדרת ליד אתרי הצלילה) בסיום הצלילה, עליכם להכניס ציוד רטוב עם מי מלח וחול לרכב שלא ממש מועיל לרכב, לשבת בפנים עם חליפות רטובות על המושבים ולחזור למועדון בתקווה שוב למצוא חניה. אצלנו בדיפ סיאם אין לכם דאגה כזו, הרכב שלכם נשאר בחניה, רוב אתרי הצלילה המבוקשים נמצאים בסמיכות למועדון ואין צורך ברכב להגיע אליהם. הנה רשימת אתרי הצלילה המבוקשים ביותר הנמצאים לידנו:

שמורת האלמוגים, סלע משה, סלע יהושוע, גנים יפנים צפון, שונית תמר,הצינור, גן הצלופחים, היתוש (ספינה טבועה), הסטי”ל (ספינה טבועה), והפרדייז.

אם אתם מוסמכים לצלילה בנייטרוקס, תצטרכו להוסיף לתשלום שכירות הציוד בין 10 ל 30 שקל למיכל, אצלנו בדיפ סיאם תקבלו נייטרוקס ללא תוספת תשלום כלל, בדיוק כמו אוויר. אנו מאמינים שעל בטיחות לא גובים כסף. מאותה סיבה בדיפ סיאם תוכלו לקבל עם חבילת הציוד להשכרה ללא תוספת מחיר גם מחשב צלילה, שכידוע לכם הוא אביזר בטיחות ראשון במעלה לכל צולל, ובכך אתם חוסכים עוד בין 30 ל 45 שקל בשכירות הציוד. כמו כן, במחיר השכרת הציוד היומי כלולים 3 מיכלים לצלילות. (אוויר או נייטרוקס לבחירה)

מדריכי הצלילה שלנו והצוות יעמוד לרשותכם בתכנון הצלילות שלכם ובכך לעזור לכם לנהל יום צלילות מהנה, יעיל ובטוח. 

עלות יום השכרת ציוד בדיפ סיאם מופיע במחירון.

בין הצלילות עומדים לרשותכם משקאות חמים ומקלחות חמות לאורך כל היום וגם אינטרנט אלחוטי חופשי. בנוסף,  אם אתם באילת ואין לכם יום שלם לצלילות ואתם רוצים ציוד לחצי יום, תוכלו לקבל השכרת ציוד לחצי יום בעלות מוזלת ובאותם תנאים.

ניתן להוזיל את המחיר ליום השכרת ציוד ברכישת ביטוח צלילה שנתי באתר דבר שיקנה לכם חבר מועדון ההנחות שלנו ויוזיל את שכירות הציוד ב 20% !

מחירים מיוחדים לחברי ארגון חבר, ארגון המורים, הסתדרות המורים קרנות השוטרים, חיילים, חיילים משוחררים, עובדי מדינה סטודנטים ובהצדעה!

לפרטים נוספים על השכרת ציוד צלילה, אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק ל: 08-6323636

שאלות נפוצות

ציוד חדש, איכות ובטיחות ומיטב יצרני הציוד אצלנו בהשכרה

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.