לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

התמחויות צלילה

התמחויות צלילה מיועדות לכל צולל מוסמך בכל דרגה. מטרת התמחויות צלילה להעלות את רמת הצולל מבחינת יכולות וכישורי הצלילה שלו ובכך להקנות הנאה ובטיחות מירביים מצלילותיו.
צולל שעובר הכשרה בהתמחויות צלילה מעלה את אפשרויות הצלילה שלו מעבר לרמת צולל רגיל, צולל כזה יוכל לצלול לעומק של 40 מטר, לבצע חדירות מסוימות לספינות טרופות, לבצע צלילות לילה בבטיחות  ולהוסיף אתרי צלילה שבהם לא יכול היה להיות לפני הכשרתו .כמובן שהכשרות אלו מוסיפות ניסיון צלילה איכותי רב לצולל ומעלה את מספר הצלילות הרשומות שלו, דבר שיקדם אותו גם בדרגות הצלילה וגם בצבירת ניסיון לקורסי המשך מקצועיים. ככלל, צוללים יעדיפו לצלול עם צולל מנוסה בעל יותר צלילות והכשרות מצולל רגיל ובכך הוא ירגיש בטוח יותר בצלילותיו.

אנו ממליצים בחום לכל צולל להצטרף לקורס צלילה של התמחויות צלילה ולבחור לעצמו את סוג התמחויות בצלילה אותו יעדיף מתוך רשימה ארוכה המופיעה באתר.

בעולם הצלילה תוכלו למצוא הכשרות שונות לאותה התמחות. לדוגמה: התמחות איזון. ברוב ארגוני הצלילה ומועדוני הצלילה תוכלו לקבל “הסמכה” כצולל עם איזון מושלם בצלילה אחת כשאת הצלילה השנייה המחויבת בקורס תוכלו לייתר עקב ביצוע צלילת איזון בכוכב שני כך שבעצם תהיו “מומחי איזון” תוך צלילה אחת!!! נו באמת! אצלנו התמחות איזון תכלול 6 צלילות מלאות וללא שום “קרדיט” על צלילות קודמות ובכך אנו מבטיחים את סיום הכשרתכם ברמת איזון של צולל טכני או מדריך. ברוב המקומות תוכשרו ב 2 צלילות להתמחות בסיסית, אצלנו אין שום התמחות בשתי צלילות, כל התמחות היא מינימום של 6 צלילות ושיעורי תיאוריה כשכל צלילה היא צלילה מקצועית ולא צלילת “תיור”.

אנחנו מחויבים להכשרה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר כמצופה מארגון הצלילה המקצועי הגדול בעולם TDI – SDI

 בכל התמחות צלילה שתעשו אצלנו, תוכלו לוודא שבסוף הקורס כשתקבלו תעודה אתם ראויים לה וכל תכני וכישורי הקורס שנלמדו, הוטמעו בכם ואתם שולטים בהם כראוי צבירת ההתמחויות מובילה גם לדרגת צולל בכיר מאסטר סקובה דייבר שהיא דרגת יוקרה הניתנת לצוללים מובחרים.

אתם מוזמנים להיכנס לתפריטי התמחויות צלילה בראש העמוד ולבחור לכם את מה שתעדיפו. בהצלחה.

להזמנת קורס צלילה או פעילות צלילה אתם מוזמנים להתקשר כל יום מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

שאלות נפוצות

ההתמחויות משפרות משמעותית את כישורי הצלילה ומאפשרות טווח צלילות רחב יותר

לכל התמחות יש תנאי קבלה משלה, יש לבדוק בנפרד כל אחד באתר.

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.