לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

מועדון צלילה באילת

מועדון צלילה באילת דיפ סיאם, מקיים קורס צלילה באילת כוכב 1+2 בחווית הקורס הטובה בישראל.

מועדון הצלילה באילת כחלק מקבוצת דיפ סיאם הוא המועדון המוביל בישראל בכל הפרמטרים!

שנים רבות הורגלנו בעולם הצלילה לקבל קורסים, צלילות מודרכות, צלילת רענון ו צלילת היכרות באילת ברמה המונית. כל צולל מוסמך מכיר מצב שבו הוא מעוניין בצלילה מודרכת בה מצרפים אותו לקבוצה קיימת לצלילה שגרתית ולא תמיד מהנה, לאתרים קבועים מראש.

אנו נציע לכם מגוון אתרים גדול באילת שעונה על צרכיו של כל צולל. 

צלילות ריענון דרכינו אינן מיועדות רק בשביל מילוי חותמת ביומן הצלילות, אנו נוודא שבסיום צלילת הריענון שלכם תדעו לעשות ברמת כישורי הצלילה והידע התיאורטי כל מה שנדרש ונקדיש לזה את כל הזמן הדרוש! צלילת הכרות באילת תהיה צלילת חוויה שבה יחווה הצולל המתנסה מסע מדהים לעולם התת מימי ב אתרי צלילה באילת הטובים ביותר, על פי הדברים שיעניינו את הצולל. מטרת הקורסים הרבים והמגוונים שאנו עורכים היא לוודא שהחניך יודע ומיישם את הנלמד ועומד בכל מטרות הקורסים תוך כדי טיפול אישי של המדריך בחניך. כל הקורסים נערכים במגוון אתרי הצלילה היפים של אילת ולא רק באתר אחד ובאמצעות מרכז הצלילה הגדול בישראל דיפ סיאם.

היתרון שלנו בדיפ סיאם, שאנו כמרכז צוללים מחויבים רק לחניכים ולצוללים שלנו !

הקורסים נערכים במגוון שפות, כגון: עברית, אנגלית, צרפתית, רומנית, רוסית, יידיש ועוד… למגזר החרדי נוכל לספק תנאי הדרכה ולינה על פי ההלכות המחמירות ביותר.כל הקורסים נעשים בקבוצות קטנות בלבד. ניתן לשלם בתשלומים נוחים בכרטיס אשראי ועל חשבון הפיקדון הצבאי. דיפ סיאם מקיים את פעילות הצלילה במרכז  צלילה הנושא בדרגה הבכירה ביותר בענף הצלילה, דרגת “מרכז 5 כוכבים לפיתוח מדריכים”. דיפ סיאם. בראש פעילות הצלילה, עומדים מדריכים בעלי דרגת ההדרכה הגבוהה והיוקרתית בעולם. דיפ סיאם מציע פעילות צלילה מגוונת, הכוללת שירותי צלילה וקורסי צלילה של ארגוני הצלילה הטובים בעולם TDI  SDI  .קורס צלילה באילת כוכב 1+2 בחבילות ללא תחרות…

בכניסה לנושאים, תוכלו לקבל פרטים מלאים על מגוון פעילויות צלילה וקורסי צלילה שאנו עורכים.

קורסי הצלילה נערכים ע”י מדריכי צלילה בכירים, בעלי ניסיון רב, בתחום הדרכת צלילה. דיפ סיאם מציע קורסי צלילה בסיסיים ומתקדמים של ארגוני הצלילה הטובים בעולם,עד לרמת מדריכי צלילה. עם דיפ סיאם, תוכלו ללמוד להיות צוללים טכניים וצוללי מערכות סגורות ע”י המדריכים המנוסים ביותר בישראל בתחום. כל חניך וצולל מקבל תשומת אישית ע”פ צרכיו הוא ולשימושו יעמדו חומרי הלימוד המתקדמים ביותר בעולם הצלילה. המדריכים אף ילוו אתכם בייעוץ לרכישת ציוד צלילה המותאם לכם אישית. ציוד צלילה הניתן אצלנו לחניכים הוא הציוד החדיש והטוב בעולם. קורס צלילה באילת איתנו ,הם חוויה מיוחדת של איכות צולל והנאה ייחודית.

הקורסים, הציוד ושירותי הצלילה, ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים להיכנס לחוויות הלימוד והצלילה שלא הכרתם.

שאלות נפוצות
לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.