לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

מעבדה טכנאות צלילה

בדיפ סיאם, שמנו לנו למטרה לא רק למכור ולהשכיר ציוד צלילה ספורטיבי וטכני אלא לתת לכם מערך שרות מעבדה טכנאות צלילה מלא מהבורג הכי קטן ועד למחשבי הצלילה.

בדיפ סיאם קיימות 3 מחלקות של מעבדה טכנאות צלילה המכסות את כל ציוד הצלילה .

האחת מיועדת לכל סוגי ציוד צלילה ספורטיבית כמו וסתים, מיכלים כולל טיפולי נייטרוקס, מאזני ציפה, מחשבי צלילה וכל הציוד ההיקפי שצריך למים. השנייה, מעבדת מערכות סגורות  בה תקבלו דרכינו שרות טיפולים, תיקונים וחלפים מלא למערכות הסגורות אותם אנו מוכרים. מערך חלפים מלא כולל מחשבי המערכת דבר שיחסוך מכם משלוחים יקרים לחו”ל ותמיד תוכלו לחזור למים תוך זמן קצר בלבד. במסגרת מעבדה טכנאות צלילה, תקבלו גם שירותי אקספרס למערכות במקומות שונים בארץ. תוכלו גם לקבל ליווי טכני לספארי שתעשו בישראל. השלישית היא מעבדה לתיקון חליפות יבשות בה אנו נוכל להחליף אטמים על פי דרישה כולל תיקוני דליפות והחזרה לכשירות דבר שיחסוך מכם הוצאות רבות במשלוחים לחו”ל ובזבוז זמן מים יקר.

טכנאי שירות חמצן של TDI

במסגרת מעבדה טכנאות צלילה נציע לכם קורס טכנאי שירות חמצן של TDI ירחיב את מיומנויות התיקון שלמדתם מתכניות הכשרה של יצרני הציוד, וילמד אתכם את הטכניקות והנהלים הנכונים להכנת ציוד צלילה לשימוש עם תערובות גזים השונות מאוויר רגיל. בקורס ייסקרו נושאים כגון: רכיבי מערכות המתאימים לחמצןכימיקלים לניקויניקוי חמצן של שסתומי מכלים ווסתים.

מערבל גזים נייטרוקס של TDI

במסגרת מעבדה טכנאות צלילה נציע לכם קורס מערבל גזים של TDI, תקבלו את הידע הבסיסי והמיומנויות הנדרשות לייצר תערובות נייטרוקס לצוללים ספורטיביים. לאחר סקירת הנושאים התאורטיים, כמו טיפול בחמצן, ציוד הפקת גזים ובדיקת חמצן, תתבקשו להדגים את היכולות שלכם בייצור תערובת נייטרוקס וסימון נכון של מכלי נייטרוקס.

מערבל גזים מתקדם של TDI: 

במסגרת מעבדה טכנאות צלילה נציע לכם את הצעד הבא כשתבצעו יהיה בקורס מערבל גזים מתקדם. בקורס זה תפתחו ותקדמו את המיומנויות והידע הדרושים לכם להפקה של תערובות גזים מותאמות אישית לצלילה טכנית, כולל הליום. הנושאים התאורטיים כוללים נוסחאות, בדיקת גזים, ציוד ערבול, מערכות ערבול וטיפול בחמצן.

להזמנת שרות טיפול שנתי ותיקונים אתם מוזמנים לפנות כל יום מהשעה 08:00 ועד השעה:19:00 לטלפון: 086323636

שאלות נפוצות

כן, ניתן להביא ציוד פרטי לטיפול

רובם. מומלץ להתקשר לפני לבירור

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.