לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

עזרה ראשונה והחייאה

עזרה ראשונה והחייאה של SDI הוא קורס מקיף את מקרי היבשה והים. הקורס כולל מגיש חמצן בחירום ההסמכה כוללת את 2 המקצועות.

עזרה ראשונה והחייאה של first response training international הוא קורס חובה לכל אדם ולכל צולל המעוניין לרכוש ידע מתקדם בהצלת חיים. קורס זה הוא המשך לקורס צלילה – צולל הצלה. עזרה ראשונה והחייאה חשובה לכל אדם כישורי הצלת חיים יכולים לבוא לידי ביטוי בכל מקום במהלך החיים הסדיר של כולנו. קורס זה מכיל גם הסמכת מתן חמצן בחירום החשובה ביותר לכל צולל בכלל וצולל הצלה בפרט.

קורס עזרה ראשונה והחייאה ניתן לשילוב ביחד עם כל קורס אותו תעשו אצלנו.

להלן תכני הקורס: דרישות מקדימות מהחניך גיל מינימלי של 18 שנים. גיל מינימלי של 10 שנים בצירוף הסכמת הורים. תכני קורס עזרה ראשונה והחייאה: חמצן בשעת חירום: הכנה ושימוש במיכל חמצן. שימוש בסוגי מסיכות שונים. ביצוע החייאה על בובה: ABC. חוק השניים. חמצן במידת הצורך. מה זה first response training international? חמצן בשעת חירום. מתי לתת חמצן, חמצן לנפגע שאינו נושם. איך לתת חמצן באמצעות מסיכת אף ופנים תוך ביצוע החייאה. חמצן לנפגע נושם. מסיכת Non-Rebreather. מסיכה עם שסתום דרישה. אופציה למיכל/וסת נייטרוקס

חובה לרענן כישורי עזרה ראשונה והחייאה ומתן חמצן בחירם אחת לתקובה סבירה בכדי לשמור על כישורים!

בטיחות וטיפול בחמצן. הגדרת החייאת לב-ריאה: ביצוע החייאה: הגנה עצמית. הערכת המקום והנפגע – שירותי חירום. ABC.הרמת סנטר ומתיחת צוואר עדינה. חוק השניים. המשך החייאה על פי הצורך. מתן עזרה ראשונה בחירום. זיהוי מצבי חירום. החלטה לסייע. בטיחות אישית. שימוש במחסומים. הערכת התגובה. סדר פעולות לפציעה בעמוד השדרה. הפעלת שירותי רפואת חירום. כישורי החייאה בסיסיים. נתיב אויר- הטיית ראש – הרמת סנטר. פתיחת נתיב אויר – בול עץ. הגנה על נתיב האוויר – תנוחת התאוששות.. נשימה – מסכה ומגן. זרימת דם – לחיצות חזה. הערכה ראשונית. פצוע חסר הכרה. החייאה במצב של דום לב. דום לב פתאומי – שימוש בדיפיברילטור. 

לא כל תוכנית עזרה ראשונה תיתן מענה לצרכי הצוללים.

שליטה בדימום. טיפול בהלם. חנק. הערכת מצב מתמשכת. סימני אזהרה למחלות רציניות. רמת היענות משתנה. כאב, לחץ חמור או אי נוחות בחזה. קשיי נשימה, קוצר נשימה. כאבים חמורים בחלל הבטן. סדר פעולות עבור פציעות משמעותיות. איבר נפוח, כואב, מעוות. בעיות עזרה ראשונה ספציפיות. הזזת הפצוע. ההשפעה הרגשית של הגשת עזרה ראשונה.

דרישות ביצוע מיומנויות ודרישות סיום קורס

החניכים צריכים להשלים את המיומנויות הבאות: הפגנת הבנה במתן חמצן והחייאה. זיהוי והערכה של מצב חירום. ידיעה כיצד לזמן ולהפעיל שירותי חירום. יכולת לתת החייאה וחמצן לנפגע נושם או שאינו נושם.

מחיר הקורס: 750 שקל

הערה: תעודת קורס עזרה ראשונה והחייאה תקפה לשנתיים, ולאחר מכן יש לחדש אותה.

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

שאלות נפוצות

כן. לכל אדם בכל גיל מעל 12

בהחלט. ומתאימה לצרכי ארגוני הצלילה.

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.