לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

צולל הצלה

קורס צלילה צולל הצלה של SDI הינו הקורס החשוב ביותר לכל צולל, הצלה עצמית והצלת אחרים היא המפתח לבטיחות צלילה. הקורס כולל עזרה ראשונה והחייאה ומגיש חמצן בחרום

קורס צלילה צולל הצלה של SDI הינו הקורס המקיף ביותר מבין מערכי הקורס בכל ארגוני הצלילה.

קורס צלילה צולל הצלה הינו קורס חובה והוכח פעמים רבות שצוללים שהוכשרו כצוללי הצלה פתרו בעיות במים שיכלו בקלות להתפתח למצבי חרום. כצולל שהוכשר במסגרת קורס צלילה צולל הצלה תמשוך יותר אנשים שיעדיפו לצלול איתך עקב הביטחון שירגישו לידך במים. כל צולל הצלה יתרום רבות לסביבת הצלילה שלו בכך שקודם כל ידע למנוע מראש מצבי חירום ואם הם יקרו במים, ידע איך לפתור אותם בכדי לסיים את הצלילה בצורה בטוחה. בין אם אתה צולל פעם בשנה בזמן חופשה או בדרכך להפוך לצולל בצלילה מקצועית כמדריך צלילה.
דרישה מקדימה: מוסמך כצולל כוכב שני לפחות בעל 20 צלילות רשומות וחתומות ביומן הצלילות.

 קורס צלילה צולל ההצלה הוא ככל הנראה הקורס מועיל ביותר שאי פעם עשית ותעשה!

קורס זה ישנה לחלוטין את הדרך בה אתה מסתכל על צלילה. מכיוון שאתה מתחיל לקבל אחריות על עצמך, לא רק, אבל גם על הסובבים אותך. תוכל ללמוד כיצד להעריך מצבים שיש להם פוטנציאל להפוך למצבי חירום וכיצד להימנע מהם, כיצד להגיב לתרחישי חירום, וגם איך להפעיל טכניקות הצלה יעילות במקרה בו לא ניתן להימנע ממצב חירום.כמובן יכול להיות שזה קצת מפחיד, אבל את הפרס לא ניתן לכמת אם יבוא היום שבו אתה צריך להזדקק לכישורים אלה. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מצב חירום היא למנוע אותם מלקרות מלכתחילה. לההבחין בבעיה זה לא תמיד מספיק, לפעמים זה דורש הבנה איך בעיה קטנה יכולה להסלים ולגרום למצב חירום אמיתי.

הכשרת קורס צלילה צולל הצלה תלמד אותך איך לזהות בעיות פוטנציאליות רבות, ואיך לעצור אותם מלהפוך לחירום.

כאשר מצב חירום קורה, דרך בה המציל מגיב יכולה להיות ההבדל בין חיים ומוות.התגובה המהירה ביותר היא לא תמיד היעילה ביותר. ההכשרה מתאימה תעזור להכין אותך למענה הולם למגוון רחב של נושאים וביניהם: צולל חסר הכרה, צולל שנפצע, צולל בפאניקה, וצולל מחוסר הכרה על פני השטח, או בעומק. להיות מוכן לאירועים כאלו, יעזרו לך להפוך את הצלה מהירה, והכי חשוב, יעילה. בעוד קורס צלילה צולל הצלה יכול להישמע כמו הרבה עבודה ולא כיף, התוצאה הסופית בהחלט שווה את זה. רוב הסיכויים הם, כי תוכל למצוא את הקורס הרבה יותר מהנה ממה שציפית, וככל שאתה מתרגל יותר, אתה תצא, צולל טוב יותר בטוח יותר, אחראי יותר, מסוגל להתמודד עם מצבי חירום הקשורים לצלילה ולסייע לצוללים בעת הצורך. היכולות שלך עשויות אפילו להציל חיים ביום מן ימים, ועל זה אין תג מחיר מה שהופך את קורס צלילה צולל הצלה כהכשרה המתגמלת ביותר בצלילה.

קורס צלילה צולל הצלה נמשך 3 ימים ובהם תלמדו את התכנים הבאים:

מניעה וסיבות לתאונות צלילה: לחץ וגורמים פסיכולוגיים, פניקה. תנאים פיזיים. ציוד. סינדרום טביעה בפני המים. הצלת חיי צולל: הצלה עצמית. סיוע לצולל. הצלה מעל ומתחת לפני המים. סוגי הובלה. הנשמה מתחת למים. טכניקות יציאה מחוף ומסירה. עזרה ראשונה והחייאה לצולל. הכרות עם מתן חמצן. תאונות הקשורות בלחץ: איסוף מידע. גישה לתא לחץ. ניהול תאונה: גישה לתחבורה וסיוע בשעת חירום. דיווח על תאונה. אחריות ונושאים חוקיים אחרים.

להזמנת קורס צלילה צולל הצלה או פעילות צלילה אתם מוזמנים להתקשר כל יום מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

שאלות נפוצות

קורס שיש בו גם מאמץ פיזי אבל כולם יכולים לעבור אותו

בדרך כלל כן, אלא אם תבחרו שלא.

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.