לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

צלילה ספורטיבית

צלילה ספורטיבית היא 92% מפעילות הצלילה בישראל ועיקר הצוללים הישראלים.

עולם הצלילה הספורטיבית מתחלק ל 3 תחומים, צלילה ספורטיבית, צלילה טכנית והדרכת צלילה . צלילה ספורטיבית הינה החלק הגדול והעיקרי של ענף הצלילה.


הצולל הספורטיבי מוגבל לצלילה לעומק של עד 40 מטר ובתנאי סביבה לא מקורה וצלילה ללא דקומפרסיה שמשמעה שתמיד יש לצולל גישה ישירה לפני המים. צלילה ספורטיבית מיועד בעיקר להעניק לצולל חווית צלילה והנאה מהעולם התת מימי בתנאים נוחים וללא צורך בתכנון מסובך שמגביל את הזמן החופשי העומד לרשותו לצורך הצלילות. צלילה ספורטיבית מכילה קורסי הכשרה רבים שיעלו את יכולות הצולל ורמת הצלילה שלו וכן ירחיבו את אפשרויות הצלילה באתרים שונים ובתנאי צלילה משתנים כולל צלילות בלילה ובראות לקויה. צולל ספורטיבי נדרש לקיים כללים ברורים ופשוטים שיעניקו לו בטיחות מרבית בכל סוגי הצלילות שלו ובתכנונן. צלילה ספורטיבית אינה מתאפשרת ללא בן זוג וללא ביטוח צלילה תואם. יש לנהל יומן צלילות מסודר החתום על ידי מועדון הצלילה דרכו צללתם וכן לבצע צלילה אחת ל 6 חודשים שאחרת תידרשו לבצע צלילת רענון.

מועדון צלילה דיפ סיאם הוא מרכז צלילה ספורטיבית הגדול בישראל.

במסגרת הצלילה הספורטיבית ניתן לבצע צלילות כייף גם לצוללים לא מוסמכים כגון צלילת הכרות באילת צלילה חופשית ושנירקול מודרך. בישראל תחום צלילה ספורטיבית הוא מפוקח על ידי מדינת ישראל דרך הרשות לצלילה ספורטיבית המפקחת על מועדוני הצלילה, מדריכי הצלילה וכל העוסקים בתחום. פיקוח זה נועד לוודא שכל מועדון צלילה בישראל עובד תחת נהלי ארגון הצלילה הבינלאומי בו הוא חבר וכן עומד בדרישות חוק הצלילה בישראל. לרשות הצולל הספורטיבי יעמדו כלים רבים כגון מחשב צלילה ומצפן צלילה שיעזרו לו בתכנון הצלילה וההנאה מהן.

לפרטים אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.