לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

צלילה באילת

צלילה באילת היא חוויה שחשוב לעשות עם מקצוענים ואנשים שאוהבים צלילה. אנו ניקח אתכם לצלילה במקומות היפים ביותר באילת עם רמת בטיחות הגבוהה ביותר.

צלילה באילת מודרכת

צלילה באילת בליווי הדרכה מיועדת לצוללים מוסמכים בכל הדרגות ומטרתם להכיר לצולל את הסביבה התת מימית המקומית. בכל יום אנו מוציאים 4 צלילות מודרכות לאתרי הצלילה המרהיבים של אילת. הצלילות מתחילות בכל יום בשבוע מהשעה:8:30 ועד: 17:00. ניתן לעשות צלילה מודרכת פרטית עם מדריך פרטי. חובה להגיע עם תעודת צולל, ויומן צלילות.

צלילה באילת היכרות

צלילת הכרות באילת מיועדת לצוללים  שאינם מוסמכים ומעוניינים לחוות צלילה ומפגש מסעיר עם יצורי הים והאלמוגים הצבעוניים. צלילות הכרות מתקיימות כל יום וכל היום. הצלילה מתבצעת באתר “שונית קולוניה” שהינו אתר עשיר בדגים ואלמוגים להעצמת החוויה האישית שלכם. הצלילה מיועדת לבני 8 ועד 88 בעלי בריאות תקינה. הצלילה היא צלילה פרטית ומתקיימת אחד על אחד בלבד כשמבלים 25 דקות או 45 דקות מינימום מתחת למים. מומלץ לתאם מראש. משך כל הפעילות כולל תדריך והסעה לאתר: שעתיים. ניתן להוסיף לצלילה צילום תת מימי לתיעוד החוויה התת מימית.

צלילת ריענון באילת

צוללים מוסמכים שלא צללו 6 חודשים ויותר מתבקשים לעשות צלילת ריענון . את הפעילות נתחיל בשיעור תיאוריה בכיתה לריענון הידע התיאורטי שלכם, משם נמשיך לקבלת ציוד ותדריך לצלילה. הצלילה מורכבת ממקבץ תרגילים במים וצלילת איזון עד לעומק של 12 מטר. צלילות ריענון מתקיימות כל יום ולאורך כל היום , מומלץ לתאם מראש. חובה להגיע עם תעודת צולל. 

הצעת נישואין מתחת למים

כל אחד חולם על הצעת נישואין ייחודית שתיתן לחברה רגע קסום אותו לא תשכח לעולם… לכם נציע צלילת הכרות או מודרכת ובה נשלב צילום וידיאו להנצחת הצלילה וההצעה. אנו נעזור לך לתכנן ולהפיק אירוע תת מימי שלא יישכח. 

צלילה באילת השכרת ציוד

ציוד הצלילה הניתן לכם הוא הטוב ביותר היום בשוק, אצלנו תקבלו ווסתים מאוזנים וחליפות מכל הסוגים ע”פ מה שמתאים לכם.  אצלנו תוכלו לגלוש חינם באינטרנט. יום שכירות ציוד כולל 3 מיכלים. בין הצלילות תוכלו לנוח, לשתות משקאות חמים ללא תשלום.  שכירות ציוד צלילה דרכנו כוללת מחשב צלילה ומיכלי נייטרוקס ללא שום תשלום נוסף!

השכרת ציוד שנירקול

אם לא תרצו לבצע צלילת מכלים, תוכלו לשכור ציוד שנירקול הכולל: שנורקל, מסכה, סנפירים וחליפת צלילה לכל היום. אנו נמליץ לכם על אתרים מתאימים לשנירקול ובין לבין תוכלו לבלות אצלנו. 

קורס צלילה באילת דיפ סיאם
לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.