לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

צלילת היכרות באילת

צלילת היכרות באילת שלנו נעשית בשמורת האלמוגים בה תבקרו ב"שונית תמר" ו"בגן הצלופחים". הצלילה מיועדת לכל אדם מגיל 8 ועד 88 בעל בריאות תקינה.

צלילת היכרות באילת מחיר:

25 דקות נטו מתחת למים 300 שקל ללא הנחה ו 240 עם הנחה. או  45 דקות מתחת למים במחיר של 450 שקל ללא הנחה ו 360 שקל עם הנחה. מומלץ לתאם מראש.
המחיר כולל הנחה תקף אם יש “חבר” בהצדעה, ארגון המורים, הסתדרות המורים, שוטרים, חיילים, סטודנטים, חיילים משוחררים ועובדי מדינה וארגונים מאוגדים נוספים. מומלץ לבדוק איתנו אם הארגון שלך גם זכאי במידה ואינו מופיעה ברשימה זו.

אם הגעתם לאילת אסור לכם לוותר על החוויה המדהימה של צלילת הכרות באילת.

ועכשיו לפרטים המלאים:

שונית האלמוגים באילת מפורסמת בכל העולם בעושר הדגה וצבעוניות האלמוגים. במהלך ביצוע צלילת הכרות באילת, המדריך הפרטי שלכם יראה לכם את כל הדברים המדהימים מתחת למים ויוודא שתיהנו מהחוויה.
“שונית תמר” היא שונים מלאכותית מרהיבה עשירה בדגים צבעוניים ואלמוגים רכים. שונית זו היא ייחודית באילת ובישראל ואין דומה לה ונמצאת באתר הבית שלנו.
“גן הצלופחים” הוא איזור בו צלופחים במאות יוצאים מתוך חורים בקרקעית הים ויוצרים מחזה מרהיב שלא תמצאו במקום אחר בארץ.
צלילת היכרות באילת מיועדת לצוללים מתחילים ללא הסמכת צולל ומעוניינים לחוות צלילה ומפגש מסעיר עם יצורים תת ימיים והאלמוגים הצבעוניים בשונית האילתית. את הצלילה ניתן לעשות כל יום וכל היום. צלילת היכרות באילת מתבצעת באתר שמורת חוף אלמוג שהינו אתר עשיר בדגים ואלמוגים להעצמת החוויה האישית שלכם.
הצלילה מיועדת לכל אדם מגיל 8 ועד 88 בעל בריאות תקינה.
צלילת היכרות באילת היא צלילה פרטית ומתקיימת עם מדריך פרטי אחד על אחד בלבד כשזמן הצלילה מתחת למים הינו 25 דקות לצלילת הכרות קצרה ו 45 דקות לצלילת הכרות מלאה מינימום. מומלץ לתאם מראש.
משך כל הפעילות כולל תדריך  כשעתיים. ניתן לשלב בצלילה צילום או וידיאו תת מימי לתיעוד החוויה התת מימית. לאחר שתסיימו את הצלילה, נשמח להציע לכם להצטרף לעולם הצלילה ולעשות קורס צלילה באילת כוכב 1+2. נשמח לשמוע מכם.

להזמנת צלילת הכרות באילת אתם מוזמנים ללחוץ על הכפתור  הבא:

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.