לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

קורס צלילה באילת כוכב 1+2

קורס צלילה באילת כוכב 1+2 , הקורס המקצועי ביותר בעולם במחיר וחבילה ללא תחרות!!!

מבצעים מיוחדים לחברי ארגון חבר, בהצדעה, ארגון המורים, הסתדרות המורים קרנות השוטרים, חיילים, חיילים משוחררים, סטודנטים וארגונים נוספים!

הקורס היינו הקורס המקצועי והמקיף ביותר בעולם. המדריכים שלנו מתמחים בהעברת הקורס בצורה המקצועית והמהנה ביותר בקבוצות קטנות ואישיות. המדריכים הם מדריכים בכירים בעלי ניסיון רב והכשרות צוללים רבים מאחריהם. צוות ההדרכה כולל מדריכים ומסמיכי מדריכים  בארגוני צלילה בינלאומיים המובילים בעולם בתחום הצלילה הספורטיבית והטכנית TDI – SDI  מדריכים מקצוענים הם הערובה לכך שיהיה לכם קורס צלילה באילת כוכב 1+2 ברמה גבוהה!!!

מרכז הצלילה, המעביר את קורס צלילה באילת כוכב 1+2 הוא בית ספר המחזיק בדרגה בית הספר הגבוהה ביותר מטעם ארגוני הצלילה המובילים בעולם !

בית הספר משמש כמרכז הכשרת המדריכים של ארגוני הצלילה המובילים בעולם תחת אותה קורת גג דבר שהינו ייחודי לנו.  אנו עובדים, מכשירים יותר צוללים בישראל לכל הדרגות מכל בית ספר אחר וזאת עקב דרגתם של המדריכים המוסמכים להכשיר לכל דרגה של צלילה בעולם. אנו הגוף המרכז הגדול בישראל לצלילה מתקדמת, אנו מכשירים את הצוללים לצלילה במערכות מתקדמות כמו ” מערכות סגורות” לכל עומק, ומכסים כל תחום בצלילה האזרחית והצבאית.

דיפ סיאם שם לו למטרה 3 דברים, בטיחות, הכשרה מקצועית, חוויה.

לשומרי שבת יש אפשרות לסיים ביום שישי בשעה נוחה ולהמשיך ביום ראשון. ניתן לפצל את הקורס כל שתבצעו 5 ימים ראשונים כוכב 1 ותבואו להשלים במועד אחר כוכב שני.בכל יום כבר מהיום הראשון נכנסים למים לצלילות בארבעת הימים הראשונים נבצע 2 צלילות ביום ובימים חמישי ושישי 3 צלילות ביום ובשבת (או ראשון לדתיים) 2 צלילות אחרונות. את שיעורי התיאוריה נעשה דיגיטאלית און ליין  ונלמד להכיר את העולם התת מימי והכוחות הפועלים עלינו בכל מקצועות הצלילה.

רק דיפ סיאם יקח אתכם ל 8 אתרי צלילה המפורסמים באילת במהלך קורס צלילה באילת כוכב 1+2 !!!

אתרי הצלילה בהם תבקרו במהלך קורס צלילה באילת כוכב 1+2:

הקורס שלנו כולל 16 צלילות בים בחופים היפים ביותר באילת, המאופיינים ע”י דגים רבים וכן ספינות טבועות. במהלך הקורס נבקר בשמונת אתרי הצלילה היפים ביותר באילת ולא רק בחוף אחד, אנו ניקח אתכם לאתרי צלילה עוצרי נשימה, אתרים שאף אחד אחר לא ייקח אתכם לשם. אנחנו לא מחפשים לחסוך באתרים, לנו חשוב שתקבלו חוויה מושלמת ולכן ניקח אתכם לכל האתרים המיוחדים. אנחנו מאמינים שחוויות צוברים כשמבקרים בקורס במגוון גדול של אתרי צלילה ולא רק באתר אחד. במהלך הצלילות תקבלו גם ביקורים תת מימיים ייחודיים. אנו מבטיחים חווית קורס מיוחדת שלא תשכחו, תוכלו לקחת אתכם חוויות תת מימיות ברמה שלא תכירו בשום מקום.

קורס צלילה באילת כוכב 1+2 שלנו שם לו למטרת על את נושא הבטיחות  להענקת בטיחות מרבית לכל חניך, להשגת המטרה הקורס כולו בפיקוח של המנהל המקצועי של מועדון צלילה אילת דיפ סיאם!

המנהל המקצועי מצויד בדרגה הבכירה ביותר בעולם הצלילה דרגת “מסמיך מדריכים” ובליווי אישי של “מסמיך מדריכים” נוסף מהמוערכים והמנוסים בישראל להבטחת רמתם הגבוהה של החניכים כצוללים בסיום הקורס, הקורס נערך בקבוצות קטנות בלבד כך אנו מבטיחים רמת בטיחות גבוהה ביותר ותשומת לב אישית לכל חניך כך שבסיום הקורס תהיו צוללים ברמה גבוהה. כמו כן, כל חניך לומד לצלול עם מחשב צלילה אישי במים לאורך כל הקורס כבר מהיום הראשון, כל מדריך צלילה בארץ ובעולם צולל עם מחשב צלילה למען בטיחותו ואינו סומך על תחליפים כמו חישובי טבלאות סטטיסטיות, לנו, עניין הבטיחות חשוב ביותר ולכן כל אחד מכם יקבל לשימושו מחשב צלילה במהלך הקורס, לא חוסכים בבטיחות!

קורס צלילה באילת כוכב 1+2 שלנו נערך במועדון הצלילה דיפ סיאם ממוקם בחוף הדרומי באילת בצמוד לשמורת האלמוגים ועל קו המים.

במועדון הצלילה תמצאו שטחי התארגנות עם נוף מדהים לים, חנות לציוד צלילה עם מבחר עשיר של ציוד המיובא על ידי המועדון, מקלחות נקיות ונוחות, ושירותים לרווחת הלקוחות, פינת קפה/תה ולוקרים.

גם בנושא הלינה נציע לכם מגוון פתרונות לינה החל מלינה בחדרים משותפים וכלה ביחידות פרטיות ובמחירים ללא תחרות. אנו מספקים נסיעות חינם בכל רחבי אילת לימי הקורס.

דיפ סיאם מעניקה לכל לקוח שלנו שעושה את חבילת הקורס, חינם חברות מועדון חברים לשנה. חברות זו תעניק לכם 20% הנחה קבועה על כל שרותי הצלילה, הנחות על רכישת ציוד צלילה והכשרות נוספות בצלילה ספורטיבית וטכנית.

קורס צלילה באילת כוכב 1+2  נמשך 7 ימים ונפתח כל יום ראשון , כל שבוע וכל השנה. 

הקורס כולל ללא תשלום נוסף:

ערכת חניך מלאה  הכוללת: ספר לימוד דיגיטאלי לחניך, יומן צלילות, טופס מעקב חניך. צלילות עם מחשב צלילה לאורך כל הקורס (לא רק צלילה אחת). צלילת לילה בחוף אלמוג. צלילות ל 2 ספינות טרופות. ביטוח מורחב מלא למהלך הקורס. ביקור לימודי במצפה התת מימי באילת, נסיעות חינם בכל רחבי אילת במהלך הקורס. הסעות הלוך חזור ממקום הלינה כל יום. משקאות חמים ללא הגבלה. ובנוסף:

מתנה מיוחדת ובלעדית, 5 ימי צלילות מלאים כולל הכול ללא תשלום לאחר הקורס וללא מגבלת זמן לשימוש בהם תוכלו לעשות עוד 15 צלילות על חשבונינו!

לתשומת לב: אין לטוס 24 שעות לאחר הצלילה האחרונה !

ניתן לשלם על הקורס בפיקדון חיילים משוחרים ובכרטיס אשראי עד 10 תשלומים ללא ריבית

להלן תקציר החבילה:

 

צלילות עם מחשב צלילה לאורך כל הקורס (לא רק צלילה אחת)

ערכת חניך מלאה בעברית או בשפה זרה הכוללת: ספר לימוד לחניך, יומן צלילות, טופס מעקב חניך, תעודת פלסטיק בינלאומית ותעודה אינטרנטית.

צלילת לילה בחוף אלמוג. (ושלא יגידו לכם שזה לא חשוב, זו צלילה חווייתית שאין דומה לה)

16 צלילות בקורס מתוכן ל 2 ספינות טרופות ו 6 אתרי צלילה מיוחדים נוספים.

ביטוח מורחב מלא למהלך הקורס

ביקור לימודי במצפה התת מימי באילת

נסיעות חינם הלוך חזור ממקום הלינה כל יום

חברות מועדון הנחות מתנה

משקאות חמים ללא הגבלה

5 ימי  צלילות מ-ת-נ-ה, כולל ציוד מלא אחרי הקורס ללא מגבלת זמן מימוש ( תוכלו לעשות עוד 15 צלילות כל יום 3 צלילות)

הכול כמובן אחרי ההנחה שלכם…

לפרטים נוספים על קורס צלילה באילת כוכב 1+2 אתם מוזמנים ליצור קשר כל יום עד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.