לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

קורס צלילה כוכב אחד

קורס צלילה כוכב אחד

האם אתה יודע ששטח כדור הארץ שלנו מכוסה על ידי יותר מ -70% מים? האוקיינוסים שלנו ומערכות מים הכוללים אגמים ונהרות התומכים באורגניזמים חיים הוא עדיין טריטוריה שלא נחקרה ב95% ממנו נראים על ידי העיניים של בני אדם.

ייתכן שיצאתם לשחות בים או לשנרקל לאורך שונית … אבל עכשיו, זה זמן לקחת את זה צעד אחד קדימה. לראות את העולם מתחת למים כפי שהוא אמור להיראות מתחת למים. להפוך לחלק ממערכת אקולוגית שתומכת בכל כך הרבה מהחיים שלנו ולקחת אותו עד קצה גבול היכולת שלך, להיות באינטראקציה עם להקות צבעוניות של דגים מתחת למים או צלילה לצד להקת דולפינים שבאו להסתכל עליך מקרוב. לצלול עם כרישים, צלילה במערות או לצלול בספינות טבועות.

לא משנה מה הכיוון שאתה עשוי לרצות לקחת בסגנון החיים החדש שלך; הכל מתחיל כאן.

קורס צלילה כוכב אחד של SDI הוא קורס הסמכה ברמת כניסה ונועד לתת לך את הכישורים הדרושים כדי לנהל בצורה בטוחה צלילות מים פתוחים. כמה המיומנויות שתוכל ללמוד כוללים ציפה, שקלול נכון, שימור ימי, הרכבת ציוד צלילה, תכנון צלילה נכון, ותחזוקה. זה מכסה את כל הידע הבסיסי על ציוד, פיזיולוגיה והסביבה הימית. קורס צלילה כוכב אחד הוא המפתח להתחיל לבחון יעדי צלילה ברחבי העולם או רק בחצר האחורית שלך.

קורס צלילה כוכב אחד של SDI נמשך 5 ימים בהם תוכשרו כצוללים ותוכלו לצלול עד לעומק של 18 מטר.

להלן תכני קורס צלילה כוכב אחד.

קורס צלילה כוכב אחד (מים פתוחים) – Open Water Scuba Diver
הסמכה ראשונית זו נועדה להעניק לחניכים את המיומנויות הנדרשות כדי לבצע צלילות במים
פתוחים בתנאים הדומים לאלה שבהם תרגלו, ללא פיקוחו הישיר של מדריך.הלאחר סיום קורס זה, יוכלו המוסמכים: לצלול במים פתוחים בתנאים הדומים לאלה שבהם תירגלו. להירשם לקורס צלילה כוכב 2 של SDI.
יחס חניך-מדריך לצלילות 6 חניכים למדריך.
דרישות מקדימות מהחניך
החניך חייב להיות בגיל מינימלי של 18 שנים (ללא הסכמת ההורים). החניך יכול להיות בגילאי 12-18 (בצירוף הסכמת הורים). חניכים בגילאים 12-15 יכולים לקבל תעודת צולל כוכב אחד צעיר אם מתקיימים התנאים הבאים: החניכים מתרגלים וצוללים תחת השגחה ישירה של מדריך וזאת עד ל12 צלילות רשומות ביומן. כאשר צולל כוכב אחד צעיר מגיע לגיל 15, הוא יכול לשדרג את התעודה שלו לצולל כוכב אחד..
מבנה ומשך הקורס
מים פתוחים:
החניכים צריכים להשלים 6 צלילות מים פתוחים ולהישאר מתחת למים מינימום 30 דקות בכל צלילה, ובסך הכל – 180 דקות. עומק התרגול צריך להיות בין 6 ל-18 מטר מקסימום 2 צלילות ביום. העומק המקסימלי לא יעלה על 18 מטר. יש לבצע את כל הצלילות באור יום. בסוף צלילה, החניכים צריכים למלא את הפרטים שלה ביומן הצלילות שלהם והמדריך חייב לחתום על הצלילות.

נושאי לימוד תיאוריה
ההיסטוריה של הצלילה. הסביבה התת מימית, ראייה. אור. קול. אובדן חום. גאות ושפל. זרמים. גלים. Surge. פציעות מחיות תת מימיות. פיזיקה ופיזיולוגיה: ציפה. לחץ. חוק בויל. חללי אוויר. טכניקות השוואת לחצים. קריעת ריאה. נשימת אוויר תחת לחץ. מחלת דקומפרסיה. צלילות חוזרות. עצירות בטיחות דקומפרסיית חירום. דילוג על דקומפרסיה. שכרון מעמקים. הרעלת חמצן. הרעלת פחמן חד חמצני. תערובות גזים. היפרוונטילציה, עילפון מים רדודים. ציוד צלילה: מסיכה, סנפירים ושנורקל. הגנה מפני קור – חליפת צלילה יבשה ורטובה. מאזן ציפה. וסת. וסת ראשי. מקור אוויר חלופי. מיכלים. משקולות. מכשירים: מד לחץ. מחשבי צלילה. שעון צלילה. מדי עומק. מצפן. דגל צלילה. איתות חירום. סכין. פנסים. תיק ציוד. יומן צלילות. לוח תכנון צלילה. כושר צלילה ומאמץ יתר. התמצאות באתר צלילה חדש או בתנאי סביבה חדשים. נהלי צלילה מסירה. שיטת בן הזוג. עזרה ראשונה.

דרישות ביצוע מיומנויות ודרישות סיום קורס
החניכים צריכים להשלים את המיומנויות הבאות: שחייה למרחק של 200 מטר ללא עצירה, ללא מסיכה, שנורקל או עזרים אחרים, בכל סגנון שחייה. או שחייה למרחק של 300 מטר עם מסיכה, שנורקל וסנפירים. שחיית הישרדות למרחק של 10 מטר.
מיומנויות צלילה:
הרכבה ופירוק ציוד. התאמת משקולות. הסרה והחזרה של משקולות על פני המים. הסרה והחזרה של משקולות בעומק. בדיקה עצמית ושל בן הזוג לפני הצלילה. ריקון מסיכה – חלקי, בעומק. ריקון מסיכה – מלא, בעומק. נשימה ושחייה מתחת למים ללא מסיכה. שימוש במאזן ציפה: ניפוח וריקון (באמצעות הפה או לחץ גבוה) על פני המים. ניפוח וריקון (באמצעות הפה או לחץ גבוה) בעומק. הסרה והחזרה על פני המים. הסרה והחזרה בעומק. ריחוף. עליות מבוקרות. ירידות מבוקרות. שימוש בווסת: נשימה, ריקון והחזרה בפני המים. נשימה, ריקון והחזרה בעומק. שחייה מתחת למים (שימוש נאות בסנפירים). כניסות ויציאות: כניסה בישיבה. כניסה בגלגול. כניסה בצעד ענק. יציאה במים רדודים. יציאה במים עמוקים. שימוש בשנורקל: התאמה. ריקון (בשיטת הנשיפה). החלפת וסת בשנורקל בפני המים. שחייה על פני המים עם שנורקל וציוד מלא. שימוש במחשב צלילה: קריאה והבנת הנתונים. הבנת הפונקציות של המחשב. שימוש במדי לחץ ועומק. תקשורת מתחת למים. שיטות הצלה: גרירת צולל מותש. שחרור התכווצויות. מצבי חירום של גמר אוויר: עלייה מבוקרת בשחייה. שימוש במקור אוויר חלופי (חלוקת אוויר עם בן זוג תוך עלייה מבוקרת).
כדי לסיים את הקורס, החניך חייב:

להציג שיפוט בוגר והגיוני בתכנון וביצוע צלילה. להשלים באופן מספק את מבחן קורס צלילה כוכב אחד של SDI. ניתן להשלים את הלימוד האקדמאי דרך אתר האינטרנט. לעמוד בכל דרישות המים הפתוחים בצורה בטוחה ויעילה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר כל יום עד השעה: 19:00 לטלפון:  086323636

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.