לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

קורס צלילה ניווט

קורס צלילה ניווט היא אחת ההתמחויות צלילה החשובות ביותר המיועדות להעניק לך כישורי ניווט מתחת למים בעזרת מצפן ואמצעים טבעיים.

כשאתה מגיע לאתרי צלילה באילת, קורס צלילה ניווט הופך להיות כלי העבודה החשוב שלך. חשוב לך לדעת איך להיכנס ולצאת מאותה נקודה, איך למצוא כיוון במים, איך לאתר את היעד מתחת למים מהר יותר ואיך למצוא בקלות את דרכך חזרה לנקודת הכניסה. קורס צלילה ניווט יעניק לך כלים לנווט מתחת למים בצלילות לילה ובצלילות יום. תלמד איך להשתמש במצפן בצורה יעילה ולבצע תבניות חיפוש מתחת למים. אנו נלמד אותך להשתמש באמצעים טבעיים כמו מיקום השמש ותנועת המים לצורך התמצאות. אמצעים טבעיים על הקרקעית הם כלי חשוב לניווט מתחת למים. קורס צלילה ניווט נמשך יומיים ומכיל 4 צלילות. התמחות זו היא חלק ממסלול צולל בכיר מאסטר סקובה דייבר.

קורס צלילה ניווט יחסוך לך אוויר, זמן ויגביר את בטיחותך והנאתך מצלילותיך.

קורס צלילה ניווט דרישות מקדימות מהחניך: תעודת קורס צלילה כוכב אחד. גיל מינימלי של 18 שנים. גיל מינימלי של 12 שנים בצירוף הסכמת הורים.  קורס צלילה ניווט מבנה ומשך הקורס: החניכים צריכים לסיים 2 צלילות עם תדריך ותחקור מלא על ידי המדריך. תכנון הצלילה חייב לכלול הפסקות על פני המים, זמן ללא דקומפרסיה ועוד… יש לתעד את הצלילות ביומן. קורס צלילה ניווט מערכי שיעור: הסביבה התת-ימית: ראייה. אור. קול. גאות ושפל. זרמים. גלים. סחף. ניווט טבעי: מבנה הקרקעית. עומק. כמות אור. סחף. זרמים. עצמים תת-מימיים (סלעים, ספינות טרופות וכו’). מצפן: אנלוגי. דיגיטלי. מאפיינים: Lubber Line. Bezel. חוגה מוארת. שימוש במצפן: החוצה ואחורה. מרובעים. משולשים. הערכת מרחק מתחת למים: לפי שחייה. זמן.

צלילות מים פתוחים ודרישות ביצוע מיומנויות ודרישות סיום קורס צלילה ניווט

קורס צלילה ניווט צלילה מס’ 1 תכנון צלילה. כניסה למים מספינה או מהחוף. תרגול טכניקות החוצה ואחורה על החוף. מרובעים ומשולשים על החוף. ביצוע מרובע בקרקעית. ביצוע משולש בקרקעית. עלייה ויציאה.
קורס צלילה ניווט צלילה מס’ 2 תכנון צלילה והחלטה על תבנית לשימוש באתר הצלילה. כניסה וירידה. ביצוע תבנית הצלילה. צלילה לשם הנאה מהאתר. עלייה ויציאה.
קורס צלילה ניווט צלילה מס’ 3 בעזרת המדריך, בניית מפת מסלול צלילה לאתר צלילה הכולל נתוני מצפן ואמצעים טבעיים. לקיחת תכווינים מהחוף. ירידה למים, מציאת נקודות מוגדרות מראש מתחת למים תוך שימוש במפה שהוכנה. חזרה מדויקת לנקודת הכניסה.
קורס צלילה ניווט צלילה מס’ 4 צלילת משימה עצמאית ללא עזרת המדריך. תכנון מפת אתר. לקיחת תכווינים מהחוף. ירידה למים, מציאת נקודות מוגדרות מראש מתחת למים תוך שימוש במפה שהוכנה ושימוש במצפן ואמצעים טבעיים. חזרה מדויקת לנקודת הכניסה. החניכים צריכים לסיים 4 צלילות עם תדריך ותחקור מלא על ידי המדריך. תכנון הצלילה חייב לכלול הפסקות על פני המים, זמן ללא דקומפרסיה וכו’. יש לתעד את הצלילות ביומן.

לפרטים והרשמה אתם מוזמנים להתקשר בכל יום עד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.