לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

קורס צלילה עומק

קורס צלילה עומק הינו קורס מקצועי המכשיר את הצולל לתכנן ולצלול עד לעומק מקסימאלי של 40 מטר ובכך מרחיב את אפשרויות הצלילה .

קורס צלילה עומק מכיל 4 צלילות ונמשך יומיים בהם צלילות לעומק 40 מטר. קורס צלילה – עומק מכשיר אותך לשימוש במיכלי עזר, מצוף וגלגלת בנוסף להגברת כישורי צלילה. תלמד נהלי חירום וניהולם, הכשרת צוללים לדרגה זו דורשת מדריך צלילה מנוסה בעל יכולות משמעותיות בצלילת עומק דבר אותו יש לכל אחד ממדריכנו. קורס זה נפתח כל שבוע ונחשב אחת ההתמחויות  למסלול מאסטר סקובה דייבר.

להלן מערך קורס צלילה עומק

קורס צלילה עומק דרישות מקדימות מהחניך תעודת קורס צלילה 2 כוכבים. גיל מינימלי של 18 שנים. גיל מינימלי של 16 שנים בצירוף הסכמת הורים. 52 צלילות רשומות וחתומות ביומן הצלילות  והסמכה של צולל הצלה. לאחר ההסמכה כצולל כוכב שני.
קורס צלילה עומק מערכי שיעור 
מחשבים מול טבלאות: היסטוריית הטבלאות. זמן ללא דקומפרסיה. שימוש בטבלאות הצלילה בהתאם למחשב. עצירות בטיחות. פתרון בעיות. ציוד מיוחד לצלילות עומק: מיכלים בגדלים שונים. וסתים. מאזן. שקי הרמה. גלגלות. מיכל חלופי. פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללי עומק: שוני בצלילות שבהן הלחצים גבוהים מ-3 אטמוספרות. צריכת אוויר. גורמי פחמן דן חמצני. שכרון מעמקים. הרעלת חמצן. מחלת דקומפרסיה. נהלי חירום לצלילות עומק: שימוש וטכניקות מיכלי בטיחות. תאי לחץ באזור. סקירת עזרה ראשונה והחייאהטיפול בחמצן. טיפול בהלם.              

קורס צלילה עומק, צלילה מס’ 1
בדיקת כל הציוד – מדי עומק, שעונים ומחשבים. הכרות עם האזור. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. צלילה לפי התכנון – מקסימום עומק 30 מטר לצלילה הראשונה. תרגילי בדיקת תפקוד בלחץ חלקי גבוה של חנקן עלייה לעצירת בטיחות.

קורס צלילה עומק, צלילה מס’ 2:
ניטור עומק/זמן/אוויר, חישוב כל הזמנים על לוח. הכנת ציוד מלאה, בדיקת דליפות ומחשב. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. חישוב צריכת אוויר פרישת גלגלת מהאנך וחזרה תרגול מצב חירום על ידי המדריך מתחת למים. צלילה לעומק מקסימלי של 6 מטר. עלייה לעצירת בטיחות.

קורס צלילה עומק, צלילה מס’ 3:
ניטור עומק/זמן/אוויר, חישוב כל הזמנים על לוח. הכנת ציוד מלאה, בדיקת דליפות ומחשב. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. חישוב צריכת אוויר פרישת גלגלת מהאנך וחזרה תרגול מצב חירום על ידי המדריך מתחת למים. צלילה לעומק מקסימלי של40 מטר. עלייה לעצירת בטיחות.

קורס צלילה עומק, צלילה מס’ 4:
ניטור עומק/זמן/אוויר, חישוב כל הזמנים על לוח. הכנת ציוד מלאה, בדיקת דליפות ומחשב. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. חישוב צריכת אוויר פרישת גלגלת מהאנך וחזרה תרגול מצב חירום על ידי המדריך מתחת למים. צלילה לעומק מקסימלי של 15 מטר. עלייה לעצירת בטיחות.

קורס צלילה עומק, צלילה מספר 4:
זו צלילת משימה שתיקבע על ידי המדריך על פי התפתחות הקורס.

קורס צלילה עומק, צלילה מספר 5:
זו צלילת משימה שתיקבע על ידי המדריך.

לפרטים אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.