לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

קורס צלילה צולל נייטרוקס

קורס צלילה צולל נייטרוקס של TDI הינו קורס תיאורטי שיכשיר אותך לצלילה באוויר מועשר בחמצן עד 40% לצלילות ארוכות ובטוחות יותר.

עד היום הורגלתם לנשום אוויר רגיל במהלך צלילותיכם, כעת תוכלו לשנות את תערובת הנשימה שלכם ולהעלות את אחוז החמצן ביחס לחנקן באוויר שלכם דבר שיתרום רבות להערכת זמני התחתית בצלילות וכן יצמצם משמעותית את תופעת שכרון המעמקים. קורס צלילה צולל נייטרוקס הוא שיעור תיאוריה ארוך כשלאחריו תעברו מבחן והסמכה. לאחר הסמכתכם תוכלו לבקש בכל מועדון צלילה בארץ ובעולם לתת לכם מיכלי נייטרוקס לצלילה. אנו ממליצים שכל צלילה עמוקה מ 18 מטר תצללו עם נייטרוקס. קורס צלילה צולל נייטרוקס ניתן לשלב בכל קורס צלילה אחר אותו תעברו אצלנו. בדרך כלל מועדוני צלילה יקחו לכם תוספת תשלום על כל מיכל נייטרוקס בערך של כ 20-30 שקל. אנחנו לא גובים כלום! אצלנו תקבלו נייטרוקס חינם! לבטיחות אין מחיר.

להלן מערך קורס צלילה צולל נייטרוקס

שיעור תיאוריה – נושאים ללימוד: החנקן, החמצן, לחצים חלקיים, חוק דלתון, 40%חמצן ומטה, 40% חמצן ומעלה, נוסחת ה EAD, טבלאות נייטרוקס, החלפת תערובות בין צלילות, בחירת תערובת מתאימה לצלילה, יתרונות החמצן בצלילה, חסרונון החמצן בצלילה, נייטרוקס ודקומפרסיה, נייטרוקס ושכרון מעמקים, שימוש בנייטרוקס עם מחשב צלילה. בסיום שיעור התיאוריה, תעברו מבחן מסכם שלאחר שתעברו אותו בהצלחה, תוכלו לגשת לדלפק ולקחת מיכלי נייטרוקס לצלילה.  קורס צלילה צולל נייטרוקס, נערך כל יום ונמשך כ 3 שעות, אין תירוץ לא לעשות.

לפרטים אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לטלפון: 086323636

שאלות נפוצות
לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.