לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
ENGLISH
תמונת צוללן בדף הבית דיפ סיאם

קורס צלילה באילת

קורס צלילה באילת כולל לינה או ללא לינה במחירים ללא תחרות - קורס צלילה ייחודי עם הטבות מפנקות

תוכן עניינים

מתי נפתח קורס צלילה שנת 2021 ?

קורס צלילה באילת מתחיל כל יום ראשון ומסתיים ביום שבת.
מתחילים בשעה 08:30 בבוקר ועד 17:00 אחה”צ. לשומרי שבת יש אפשרות לסיים ביום שישי בשעה 13:00, ולסיים ביום ראשון.

אפשר לפצל את הקורס כך שתבצעו 5 ימים ראשונים כוכב 1 ולאחר מכן תצטרכו להשלים במועד אחר כוכב 2. אפשרות נוספת לחלק את הקורס לקבוצת בוקר וקבוצת צהריים.  יש לבדוק באופן אישי בהזמנה לגבי התנהלות הקורס בתאריך שלכם!  בכל יום, כן כן, כבר מהיום הראשון נכנסים למים לצלילות.  ב 4 הימים הראשונים נבצע 2 צלילות, כשביום החמישי נעשה 3 צלילות, כולל צלילת לילה.

ביומיים האחרונים נעשה חמישה צלילות. . בימים הראשונים יהיו לנו שיעורי תאוריה להכרת העולם התת מימי ונלמד גם על הכוחות הפועלים עלינו בכל מקצועות הצלילה.

הקדמה לקורס צלילה


קורס צלילה באילת עושים רק במועדון צלילה ותיק, מתמחה ומקצועי והמספק ציוד צלילה מתקדם וחדשני עם מערכת לוגיסטית תומכת.

הידעת כי שטח כדור הארץ מכוסה ביותר מ -70% מים? האוקיינוסים שלנו ומערכות מים, כוללים אגמים ונהרות, מכילים חיים ויצורים רבים שעדיין לא נחקרו. יותר מ 95% מהם סמויים מן העין האנושית. אתה יכול ללכת לשחות בים או לצאת לשנורקל מעל השונית, ותראה חלק קטן מאוד מהם, אבל עכשיו הגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה.

לראות את העולם מתחת למים כפי שהוא אמור להיות. להפוך לחלק ממערכת אקולוגית התומכת בכל כך הרבה מיני חיים ולקחת את זה עד קצה גבול היכולת שלך.

לצלול עם כרישים, צלילה במערות, או לצלול בספינות טרופות היסטוריות שהזמן בהן עצר מלכת. לך נשאר רק לבחור את הכיוון שאתה רוצה לקחת את סגנון החיים החדש שלך כצולל. הכל מתחיל כאן. קורס צולל מים פתוחים של SDI נועד לתת לך את הכישורים הדרושים כדי לנהל צלילות במים פתוחים בבטחה. קורס זה הוא המפתח להתחיל לחקור יעדי צלילה ברחבי העולם או אפילו בחצר האחורית שלך.

איפה ממוקם מועדון דיפ סיאם?

הקורס מועבר במבנה קבע הנמצא ממש על קו הים האדום ליד שמורת טבע מדהימה ביופיה, אין צורך  ללכת עם הציוד על הגב למרחקים ולחצות כבישים. לרשותכם אינטרנט אלחוטי במהלך הקורס צלילה עומדות לרשותכם מקלחות חמות ומשקאות חמים: קפה, תה וחלב. החניכים מקבלים ארונית משותפת לשים בו את חפציהם. מיקומינו בשמורת האלמוגים האתר השמור ביותר באילת.

בטיחות 

הקורס צלילה באילת בפיקוח מלא של מנהלים מקצועיים של המועדון. מנהל מקצועי הוא צולל בדרגת צלילה “מסמיך חניכים” ובעל ניסיון עשיר בתחום ההסמכות כדי להבטיח את רמת הביטחות ללא פשרות עבור כל חניך בקורס. 
הקורס נערך בקבוצות קטנות ולכל חניך יש יחס אישי כדי להבטיח את עירנות ויישום כללי הבטיחות במועדון עבור כל חניך.
אצלנו כל חניך מקבל מחשב צלילה לאורך כל הקורס כבר מ-Day one .

מטרת הקורסים הרבים והמגוונים שאנו עורכים היא לוודא שהחניך יודע ומיישם את הנלמד ועומד בכל מטרות הקורסים תוך כדי טיפול אישי של המדריך בחניך.

אתרי צלילה

קורסי הצלילה שלנו ערוכים וכוללים 16 צלילות במגוון אתרי צלילה היפים ביותר באילת באמצעות מרכז הצלילה הגדול בישראל דיפ סיאם שבו תוכלו לראות ספינות טבועות ודגים מרהיבים.בזמן הקורס, יעמדו לרשותכם כיתות ממוזגות, משקאות חמים חופשי וחומרי לימוד מתקדמים. היתרון שלנו בדיפ סיאם, שאנו כמרכז צוללים מחויבים רק לחניכים ולצוללים שלנו ! כשתעשו קורס צלילה תמצאו שהקורסים נערכים במגוון שפות, כגון: עברית, אנגלית, צרפתית, רומנית, רוסית, יידיש ועוד… למגזר החרדי נוכל לספק תנאי הדרכה ולינה על פי ההלכות המחמירות ביותר. כל הקורסים נעשים בקבוצות קטנות בלבד. ניתן לשלם בתשלומים נוחים בכרטיס אשראי ועל חשבון הפיקדון הצבאי. אנו מבטיחים חוויה בלתי נשכחת של הנאה צרופה.

פעילויות בקורס

דיפ סיאם מקיים את פעילויות קורס צלילה באילת, במרכז צלילה הנושא בדרגה הבכירה ביותר בענף הצלילה, דרגת “מרכז 5 כוכבים לפיתוח מדריכים”

בראש פעילות הקורס עומדים מדריכים בעלי דרגת ההדרכה הגבוהה והיוקרתית בעולם. דיפ סיאם מציע פעילות צלילה מגוונת, הכוללת שירותי צלילה וקורסי צלילה של ארגוני הצלילה הטובים בעולם TDI-SDI . קורס צלילה באילת כוכב 1+2 בחבילות ללא תחרות… בכניסה לנושאים, תוכלו לקבל פרטים מלאים על מגוון פעילויות צלילה וקורסי צלילה שאנו עורכים.

  • צלילות עם מחשב צלילה מ Day One  לאורך כל הקורס
  • ערכת חניך בכל שפה המכיל: ספר לימוד, יומן צלילות, טופס מעקב, תעודת פלסטיק בינלאומית ואינטרנטית.
  • כ-16 צלילות כאשר – 2 לספינות טבועות ושישה לאתרי צלילה מרהיבים ומיוחדים.
  • צלילת לילה – חוויה מיוחדת במינה
  • ביטוח וכיסוי מורחב מלא לאורך כל הקורס כיסוי מקיף 
  • נסיעות חינם הלוך חזור ממקום הלינה 
  • ביקור לימודי במצפה התת ימי
  • חברות מועדון והנחות במתנה 
  • משקאות חמים ללא הגבלה
  • 5 ימי צלילות מתנה + ציוד מלא לאחר הקורס ללא הגבלת זמן שימוש (כ 15 צלילות כל יום 3 צלילות)

מדריכי קורס צלילה

קורסי הצלילה נערכים ע”י מדריכי צלילה בכירים, בעלי ניסיון רב, בתחום הדרכת צלילה.

דיפ סיאם מציע קורסי צלילה בסיסיים ומתקדמים של ארגוני הצלילה הטובים בעולם,עד לרמת מדריכי צלילה. עם דיפ סיאם, תוכלו ללמוד להיות צוללים טכניים וצוללי מערכות סגורות ע”י המדריכים המנוסים ביותר בישראל בתחום. כל חניך וצולל מקבל תשומת אישית ע”פ צרכיו הוא ולשימושו יעמדו חומרי הלימוד המתקדמים ביותר בעולם הצלילה. המדריכים אף ילוו אתכם בייעוץ לרכישת ציוד צלילה המותאם לכם אישית. ציוד צלילה הניתן אצלנו לחניכים הוא הציוד החדיש והטוב בעולם. חווית צלילה שתקבלו מאיתנו ,הם חוויה מיוחדת של איכות צולל והנאה ייחודית.

כל המעטפת שאתם צריכים כדי להנות בקורס

אנו מציעים לכם כחניכים את כל המעטפת הנדרשת לנוחות מלאה בקורסי הצלילה אותם תרצו לערוך אצלנו.

פתרונות לינה מגוונים החל מרמת אכסניית צוללים משודרגת הממוקמת בתוך מלון באילת כולל בריכה ובמרחק קצר מהטיילת והקניון. אנו נספק לכם ללא שום תשלום גם נסיעות הלוך חזור כל יום בכל רחבי אילת. מבחינת בטיחות, אנו ניתן לכם את רמות הבטיחות הגבוהות ביותר בענף הצלילה דרך מחשבי צלילה אותם מקבל אצלנו כל חניך בקורס צלילה אצלנו, אביזר בטיחות ממדרגה ראשונה שאף מדריך צלילה לא ייכנס למים בלעדיו. אנחנו לא חוסכים בבטיחות ולכן גם כשתשכרו ציוד אצלנו, לא תשלמו תוספת מחיר על מחשב צלילה, בטיחות אצלנו ללא תוספת מחיר!

בנוסף: כל החניכים שלנו מקבלים אוטומטית חברות מועדון שנתית מתנה.

הנחות ומבצעים מיוחדים יוענקו לחברים במגוון מרכזי צלילה בארץ מצפון ועד דרום בהצגת כרטיס חבר, בהצדעה, ארגון המורים, הסתדרות המורים, שוטרים, חיילים, סטודנטים ועובדי מדינה.

מועדון הצוללים מארגן פעילויות צלילה מיוחדת לחברים כמו ספארי צלילות בארץ ובעולם בתנאים ומחירים שאחרים רק חולמים עליהםחברי המועדון יקבלו הנחות במגוון בתי עסק כולל מקומות לינה באילת ובארץ.

 ציוד צלילהושירותי  הצלילה, ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים להיכנס לחוויות הלימוד והצלילה שלא הכרתם.

לפרטים והרשמה אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לטלפון :  086323636

שאלות נפוצות

כן, יש אופציה לעשות את הקורס כולל לינה באחד ממקומות האירוח שלנו או ללא לינה, למידע נוסף אודות האופציות ללינה ניתן להיכנס לעמוד..

עדיף לעשות כוכב 1+2 הסיבות לכך הם יותר כישורי צלילה, יותר בטיחותי ויותר משתלם כספי לקבל הסמכה של קורס כוכב אחד ושניים.

כן, התעודה מוכרת כתעודה בינלאומית וניתן להשתמש בה במדינות אחרות. רמת ההסמכה היא של SDI כארגון הצלילה המוביל ביותר.

מה שמייחד אותנו משאר המועדונים בארץ זה שאנחנו המועדון הגדול ביותר ואנו שמים דגש על שלושה דברים עיקריים: בטיחות, איכות והנאה מובטחת.

הקורס צלילה שלנו נותן לכם הרבה יותר אופציות והרבה חוויות אחרות למימוש כך שלמעשה אתם מרוויחים הרבה יותר משאר הקורסים המוצעים בשוק. יותר אתרי צלילה, יותר צלילות ויותר חוויה שתשאיר חותם.

לוגו כפטור עמוד הבית דיפ סיאם
לבירור מחירים והרשמה למועד הקרוב
השאירו פרטים
ממליץ על קורס צלילה רביעי דיפ סיאם
5/5
"
לימור שאולי

מועדון צלילה משפחתי וחם,
הרכב מדהים של צוות מקצועי, אמין ומיומן.
חפשו את רובי, ״ה״מדריך, מומלץ ביותר.

ממליץ על קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ירין לחמי

היה שבוע מלמד ומספק עמרי המדריך הכי תותח שיש המכונה( rasta) נתן לנו להתמקצע בצורה הכי טובה שיש והשקיע הרבה כדי שנבין הכל!

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
ידין דרעי

מועדון הצלילה הטוב באילת מומלץ בחום לעשות אצלם את הקורס צלילה אם אתם מתכננים או אפילו לסתם צלילת היכרות…
עם השירות הכי טוב והמדריכים המעולים שמסבירים הכל באופן רהוט כמו שצריך !
בנוסף יש שירותי הסעות מרחבי אילת ככה שלא צריך בכלל להתאמץ בהגעה לשם כל בוקר
לאחר הקורס מקבלים 2 צלילות חינם לפעמים הבאות שתחזרו.
תודה לכם על הקורס !

ממליץ קורס צלילה דיפ סיאם
5/5
"
אליאס דקל

מועדון צלילה בין הותיקים והטובים באילת, ממוקם על חוף הים. יחס מעולה, קורסים עם מדריכים מקצועיים ומחירים טובים. חדרי האירוח ממש על חוף הים.